Slovenská pobočka so zmenou vo vedení

Dátum
13 mar 2024
Od 1. marca sa novou vedúcou organizačnej zložky pre Slovenskú republiku stala Ing. Zuzana Lauermannová, doterajšia obchodná riaditeľka PREMIUM Poisťovne. Na poistnom trhu pôsobí už viac ako 24 rokov a túto príležitosť prijala s veľkým rešpektom.
Body

"V súkromnom živote mám rada harmóniu, otvorenú a priamu komunikáciu a toto považujem za užitočné a prínosné aj v pracovnom prostredí. Mojím cieľom je zveľadiť to, čo máme dnes nastavené. Sme spoločnosť, ktorá si aj v čase digitalizácie snaží zachovať ľudskosť a osobný prístup a ja si želám v tejto snahe pokračovať, pretože ak niečo funguje, nemá zmysel to meniť."

Ing. Zuzana Lauermannová nová vedúca organizačnej zložky pre Slovenskú republiku

A my jej držíme palce!

Tím spoločnosti - PREMIUM

"Po svojom predchodcovi preberám zdravú a úspešnú spoločnosť a ja nechcem nič iné, ako pokračovať v tomto trende. Najväčším pokladom firmy sú tí správni ľudia a u nás ich našťastie máme. Vytvárať preto zdravé prostredie pre zamestnancov a tie najlepšie podmienky pre dôveru klientov v našu poisťovňu, to sú moje predsavzatia," uzatvára nová vedúca organizačnej zložky PREMIUM Poisťovne pre Slovenskú republiku.

Príspevok na LinkedIn