KONFERENCIA PREMIUM INSURANCE COMPANY LIMITED

Dátum
22 apr 2024
11. apríla 2024 sme v Ski & Wellness Residence Hotel Družba v Jasnej usporiadali našu 1. Slovensko-českú konferenciu PREMIUM Insurance Company Limited. Zúčastnilo sa jej takmer 160 hostí z oboch krajín, medzi ktorými nechýbali kľúčoví obchodní partneri, sprostredkovatelia poistenia, osobnosti z finančného trhu a samozrejme naši skvelí kolegovia.
Body

Konferencia sa rozbehla s gráciou - nový spot o PREMIUM naladil atmosféru, nasledovalo srdečné privítanie hostí a prezentácia zástupcov spoločnosti. Vrcholom večera bolo slávnostné oceňovanie tých najlepších v jednotlivých kategóriách a odovzdanie špeciálnych poďakovaní za významný prínos a rozvoj PIC a celého domáceho finančného trhu.

O lahodné dobroty v štýle Slovanského bazára sa postarali gazdovské stánky plné špecialít, ktoré potešili aj tie najnáročnejšie jazýčky. Folklórny súbor Liptov s cimbalovkou bol perfektný výber a príjemnú atmosféru dotvorila vtipná diskusia s moderátorom Danielom Očenášom a jeho hosťami: legendárnym komentátorom Miroslavom Michalechom a českým športovým novinárom Pavlom Čapekom.

Image
Konferencia Poisťovne Premium

Večer česko-slovenských inšpirácií priniesol krásne momenty, priateľské stretnutia a mnoho užitočných podnetov pre rozvoj našich pobočiek.

Ďakujeme všetkým obchodným partnerom aj kolegom z PREMIUM IC za skvelú atmosféru počas našej konferencie a tešíme sa na ďalšie spoločné úspechy.

Príspevok na Facebook

Príspevok na LinkedIn

KONFERENCIA PREMIUM INSURANCE COMPANY LIMITED - galéria